NATHAN’S VĒSTURE

Nathan’s Famous ir viens no vecākajiem ātrās ēdināšanas zīmoliem, kas piedāvā hotdogus. Uzņēmuma vēsture aizsākās 1916.gadā, kad emigrants no Polijas – Natans Hendverkers Koni Ailendā atklāja ātrās ēdināšanas kafejnīcu Nathan’s Famous, kurā sulīgi liellopu hotdogi, tiem pievienojot unikālas slepenas garšvielas, tika gatavoti pēc viņa sievas Idas izgudrotas receptes. Pati pirmā ātrās ēdināšanas kafejnīca “Nathan’s Famous” joprojām atrodas tajā pašā vietā, kurā 1916.gadā tā tika dibināta, tā aizņem 4 stāvus un darbojas cauru gadu, apmeklētājus apkalpojot zālē, bet vasaras mēnešos apmeklētāju pieplūduma gadījumos, tiek atvērti speciāli logi, lai lielo klientu skaitu varētu apkalpot arī laukā.
Populāra ēdienkarte, augsta kvalitāte un apkalpošanas ātrums Nathan’s ir padarījis par tirgus līderi – šobrīd darbojas vairāk nekā 40 000 Nathan’s ēdināšanas vietas 13 pasaules valstīs, bet ASV lielveikalos ik gadu tiek pārdoti vairāk nekā 430 miljoni Nathan’s hotdogu. Nathan’s hotdogus ASV var sastapt it visur – uz ielas, lidostā, leģendārajā New York Yankees stadionā, kur tikai vienā spēles dienā tiek pārdoti vairāk nekā 40 000 hotdogi, degvielas uzpildes stacijās, kinoteātros vai pārtikas preču veikalos. Slavenie hotdogi un firmas kartupeļi – patiesa Amerikas leģenda. Dažādos laikos zīmola cienītāji bija tādas slavenas personības kā Als Kapone, Edijs Kantors, Kerijs Grants, Barbara Streizande, kā arī daudzi Baltā nama iemītnieki: prezidents Franklins Rūzvelts ar Nathan’s hotdogiem 1939.gadā cienāja Anglijas Karali un Karalieni, bet vēlāk hotdogus speciāli piegādāja Jaltā uz Rūzvelta, Staļina un Čērčila tikšanos. Šobrīd Nathan’s tīkls aktīvi plāno attīstīties Baltijas tirgū, augsta kvalitāte, ātra apkalpošana un, protams, neatkārtojama garša nevienu apmeklētāju neatstās vienaldzīgu.

KONKURSS

Katru gadu 4. jūlijā, ASV Neatkarības dienā, Nathan’s Famous rīko hotdogu ēšanas konkursu. Konkursa rīkošanas tradīcijas pastāv vairāk nekā 40 gadus un uzvarētājs ir dalībnieks, kurš ierobežotā laikā apēd maksimālo hot-dogu skaitu.
Nathan’s Famous mājas lapa
KONKURSS

Uzzini jaunumus mūsu Facebook profilā